Wypożyczalnia samochodów poznań wskazówki, jak oszczędzać pieniądze na wynajmie samochodów. Czy udać się na plażę lub do miasta dla biznesu, szukaj ofert zniżkowych i postępuj zgodnie z tymi innymi wskazówkami opcji wynajmu przed udaniem się w drogę.

Jesteś gotowy, aby wyruszyć w trasę. Zarezerwowany lot, rezerwacje hotelowe i planowane wycieczki. Ale w jaki sposób zamierzasz się obejść po dotarciu do celu? Jeśli chodzi o rezerwację jazdy, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby zaoszczędzić gotówkę podczas wynajmu samochodu.

auto-na-wakacj-suv

Wypożyczalnia samochodów poznań wskazówki, jak oszczędzać pieniądze.

Sprawdź swoje członkostwo

Jesteś członkiem AAA, AARP, Costco lub podobnej organizacji? Członkostwo w klubie wypożyczalnia samochodów Poznań często oferuje zniżki na wynajem samochodów i inne atuty, takie jak bezpłatny wynajem fotelików samochodowych. Biura podróży mogą również badać oferty, aby pomóc Ci wybrać najlepszy samochód do podróży.

w miarę możliwości wypłacić zaliczkę

Czy wiesz, że za sześć miesięcy wybierasz się na wycieczkę na plażę? Zarezerwuj samochód już teraz. „Rezerwuj jak najdalej z góry, ponieważ mamy największą dostępność samochodów i mamy najlepsze ceny w tym momencie”, mówi Paula Rivera, rzeczniczka Hertz Corp. z siedzibą w Park Ridge, New Jersey. „Dajemy również ludziom możliwość przedpłaty, a Ty możesz zaoszczędzić do 20 procent.

Odrabiaj zadania domowe

Porównaj ceny w internecie poprzez strony internetowe wynajmu i podróży samochodów. Używaj mediów społecznościowych do znajdowania i śledzenia ofert. Zadzwonienie spowoduje rezerwację, ale być może nie najlepszą ofertę.

Opłaty podnoszą stawki wynajem samochodów lotniskowe

Weź pod uwagę kabinę, transport publiczny lub transport wahadłowy w odległości kilku kilometrów od lotniska, aby zaoszczędzić do połowy na wynajmie samochodów. Uważaj na dodatkowe podatki i opłaty pobierane na lotniskach, ale także weź pod uwagę wygodę i koszty związane z holowaniem ton bagażu lub dzieci.

Pytanie prejudycjalne ubezpieczenia dodatkowe

Jeśli nie posiadasz samochodu lub ubezpieczenia, sprawdź, czy nie korzystasz z wynajmu. Jeśli masz auto polisę ubezpieczeniową, skontaktuj się z agentem, aby dowiedzieć się, co to obejmuje na wynajmowanych pojazdów.

Zapytaj również operatora karty kredytowej, czy korzyści obejmują ubezpieczenie wynajmu samochodu lub dodatek do istniejącej polisy ubezpieczenia samochodu.

Napełnić zbiornik cieczy roboczej.

Drobny nadruk na większości polis wymaga od najemców przedpłaty za zbiornik gazu lub jego napełnienia przed jego zwrotem. Konsekwencje przyjazdu na pusty obejmują karę w wysokości od 3 do 4 dolarów za galon więcej niż na stacji, mówi Rivera.

Użyj aplikacji z AAA lub gasbuddy.com, aby znaleźć najbliższe stacje i najlepsze ceny.

Postępuj zgodnie z umową wynajmu samochodów

Unikaj kosztownych opłat i nie przełamuj umowy najmu. Palacze, którzy nie przestrzegają zasad antynikotynowych, mogą zapłacić od 100 do 250 USD za sprzątanie. Włosy zwierząt lub uszkodzenia mogą skutkować opłatą za sprzątanie w niektórych wypożyczalniach, podczas gdy inne zezwalają na domowych, zepsutych domowników.

Umowy mogą również ograniczać liczbę kierowców poniżej 25 roku życia lub pobierać dzienną opłatę dla osób w wieku od 21 do 24 lat, ale Hertz czasami oferuje oferty rezygnacji z tej opłaty, mówi Rivera.

Środki pieniężne w formie pieniężnej i inne korzyści

Częstym najemcom przysługują zniżki. Zastanów się, ile masz punktów lub ile masz kilometrów, aby zaoszczędzić pieniądze na następnym wynajmie.

Bądź elastyczny, jeśli to możliwe.

Podobnie jak w przypadku latania, koszty wynajmu samochodów mogą spaść w wyniku zmiany rozkładu jazdy na dzień lub dwa. Podróż do Nowego Jorku? Być może powinieneś unikać od poniedziałku do czwartku, kiedy to osoby podróżujące służbowo powodują wzrost czynszów. Miejsca wypoczynku mogą oferować niższe stawki w ciągu tygodnia.