Port Lotniczy Szczecin Goleniów posiada jeden główny terminal, który jest podzielony na 3 kursy: B, C i D, co ułatwia wynajem samochodów i samochodów w Szczecinie. W rezultacie, pojedynczy terminal ma tutaj w sumie 28 bramek wejściowych. Platinum Rent wynajem aut przygotował fotoprzewodnik po lotnisku oraz wszystkich wypożyczalniach samochodów znajdujących się w Szczecinie. Przede wszystkim należy z nich korzystać, aby znaleźć najlepsze opcje cenowe dla tej konkretnej lokalizacji.

Wypożyczanie samochodów od firmy samochodowej nie na terenie lotniska

W większości przypadków lotniska pobierają wyższe opłaty za dzień za wynajem samochodu, ponieważ opłaty koncesyjne i podatki lotniskowe mogą spowodować znaczny wzrost całkowitego kosztu wynajmu. Tak więc, jeśli masz ograniczony budżet w Szczecinie, rezerwacja poza terenem lotniska jest w konsekwencji naszą rekomendacją. Upewnij się, że porównujesz różne ceny lokalizacji, aby uzyskać najlepszą opcję dla Ciebie. Kilkukrotne sprawdzenie może również pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze, ponieważ oferty samochodów na wypozyczalniaszczecin.pl zawsze się zmieniają.

Przewóz osób Szczecin

Jak dostać się do odbioru bagażu

Na pewno po przybyciu na lotnisko będziesz chciał sprawdzić i upewnić się, że masz rezerwację. Ponadto, niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do podróży służbowej czy na wakacje, miej pod ręką dowód osobisty i wszystkie przedmioty podręczne. Jeśli podróżujesz z bagażem, postępuj zgodnie z oznaczeniami dotyczącymi odbioru bagażu. Istnieje dziesięć karuzel bagażowych, oznaczonych numerycznie, umieszczonych bezpośrednio obok siebie. Nad każdą z nich znajdują się więc wyraźnie oznaczone ekrany informujące, która z karuzel posiada bagaż z lotu przylatującego. Jest to mapa, która z pewnością jeszcze bardziej ułatwi ten proces!

Gdzie znajdują się lokalizacje wynajmu samochodów na lotnisku Goleniów Szczecin

Po odebraniu bagażu kontynuuj podążanie za znakami „Wypożyczalnia samochodów Szczecin„. Centrum Obsługi Wypożyczalni Samochodów na lotnisku Goleniów Szczecin znajduje się tuż za strefą odbioru bagażu. Co najważniejsze, upewnij się, że masz gotową kartę kredytową, chyba że usługodawca wyraźnie zaznaczył, że akceptuje karty debetowe.

Po pierwsze, zobaczysz centrum wynajmu samochodów bezpośrednio po drugiej stronie ulicy w oddzielnym budynku. Warto zauważyć, że klienci Platinum Rent mogą udać się bezpośrednio do garażu przylegającego do centrum wynajmu samochodów. Po drugie, należy ustawić się w kolejce i upewnić się, że wszystkie dokumenty i sposób płatności są gotowe. W końcu, po odebraniu kluczy, możesz udać się na zewnątrz jeśli wynajmujesz Platinum Rent.
Podróżni zawsze chcą znaleźć najlepsze ceny, w związku z tym używają formularza rezerwacji wypozyczalniaszczecin.pl, aby łatwo porównać najlepsze firmy samochodów osobowych, ciężarowych i SUV w kilka sekund.